Kuba - 7 dni

KUBA: Program Zwiedzanie 7 dni/6 nocy i odpoczynek

Sezon 2016 - 2017

 

Dla osób które mają bardzo krótki urlop lub chcieliby spędzić parę dni w hotelu all inclusive przygotowaliśmy skróconą wersję dłuższych programów gdzie w kalejdoskopowym skrócie będzie można zapoznać się z najważniejszymi atrakcjami zachodniej i centralnej Kuby. Jeszcze krótsza wersja programu 8-dniowego. Zamiast noclegu w Vinales opcjonalnie wycieczka jednodniowa lub dłuższy pobyt w Hawanie. Program ten także można wydłużyć o pobyt w hotelu all inclusive.

 

Dzień 1

Przylot do Hawany, przywitanie na lotnisku przez rezydenta, transfer do Hawany, zakwaterowanie w casas particular w dzielnicy CentroHavana, kolacja z rezydentem.

Dzień 2

Zwiedzanie Hawany z polskojęzycznym przewodnikiem, spacer promenadą Malecon do Starego Miasta, 4 słynne place: Plaza Vieja, de Armas, Catedral i San Fransisco, bary Hemingwaya, Parque Central, lekki lunch, przejazd amerykańskimi kabrioletami aleją Allende, Plac Rewolucji, Bosque de la Hawana, dzielnica Miramar i Vedado, cmentarz Colon, zakończenie trasy przy hotelu Nacional. Spacer do cas. Wczesnym wieczorem obiadokolacja. Opcjonalne wyjście do jednego z licznych klubów nocnych.

Dzień 3

Kolejny dzień w Hawanie, dalsze zwiedzanie – muzea lub pobyt na plaży Santa Maria – taksówka w dwie strony 40 cuc lub wycieczka jednodniowa do Vinales.

Dzień 4

Całodniowy transfer do Cienfuegos – 8 godzin 500 km. Przejazd malowniczą drogą wzdłuż Zatoki Świń, obiad w miejscowości Palpite. W Cienfuegos zakwaterowanie w ekskluzywnej, rezydencjalnej dzielnicy Punta Gorda. Kolacja w casa.

Dzień 5

Transfer do Trinidadu, po drodze delfinarium przy plaży Rancho Luna – wstęp 10 cuc od osoby, pływanie z delfinami 50 cuc, później obiad i Park Narodowy El Nicho. W Trinidadzie zakwaterowanie w casas w centrum. Kolacja we własnym zakresie.

Dzień 6

Dzień wolny w Trinidadzie, polecamy 3 opcje:

a) zwiedzanie Doliny Trinidadu samochodami z przewodnikiem, punkt widokowy Mirador, stara plantacja trzciny cukrowej, Wieża Niewolników - 30 cuc od osoby

b) wycieczka konno po Dolinie i do Parku Narodowego El Cubano – 30 cuc od osoby plus wstęp do Parku 9 cuc.

c) pobyt na plaży Ancon – przejazd w dwie strony 30 cuc za taksówkę do 5 osób.

Dzień 7

Program może być połączony z pobytem wypoczynkowym na Cayo Santa Maria lub Varadero.

Transfer do hotelu all inclusive na Cayo Santa Maria lub w Varadero.

Dzień ostatni

Transfer na lotnisko w Hawanie – płatne dodatkowo.

 

Cena 622 usd od osoby dla 3 osób lub więcej

Cena 704 usd od osoby dla 2 osobowej.

 

Cena zawiera: 6 noclegów w casas particular w pokojach dwuosobowych ( 3 osoby w pokoju z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem pojedynczym), 3 kolacje, 3 obiady, wszystkie transfery ujęte w programie klasycznym samochodem amerykańskim, wstęp do Parku Narodowego El Nicho, zwiedzanie Hawany z polskojęzycznym przewodnikiem, opiekę polskojęzycznego rezydenta i gotowość w trakcie programu.

 

Cena nie zawiera: pobytu w hotelu all inclusive, transferu z hotelu na lotnisko: z Varadero 200 usd za samochód do 4 osób, z Cayo Santa Maria 300 usd za samochód.